Par mums

AnRita ir mazs uzņēmums, kas radies un attīstijies ģimenes lokā Daugavas līkloču krastos Jēkabpilī. Uzņēmuma panākumu noslēpums slēpjas neatlaidīgā un saskanīgā darbā ar tuvajiem, koncentrējoties uz kvalitatīvu adījuma izstrādi. Mūs raksturo vienkāršība, uzticamība, pretimnākoša attieksme un spēja modernizēties.

Plaša ir mūsu uzņēmuma darbinieku pieredze. Adīšanas jomā tā sniedzas vismaz 30 gadu garumā. Šo gadu laikā ir radīti dažādi adījumi, ko iespējams veidot ar adatām, adāmmašīnu, šujmašīnu un čaklām rokām.

Uzņēmums, jau no pašiem pirmsākumiem,  balstās uz vairākām vērtībām, kuras laika gaitā paliek nemainīgas. Mūsu galvenā vērtība ir kvalitāte, kas saistās ar augstu atbildības sajūtu gan pret veikto darbu, gan labas kvalitātes izejmateriālu izvēlē. Tikpat būtisku lomu spēlē klienta labsajūta.  Vienmēr cenšamies nākt pretī ar individuālu pieeju katram klientam, lai rastu risinājumus jebkurai situācijai.  Mūsu uzņēmuma viena no vērtībām ir arī latviskā kultūras mantojuma saglabāšana, iepazīšana un popularizēšana.  Tāpēc ar prieku radām siltus un mājīgus adījumus ar latvju rakstu zīmēm, izceļot to unikalitāti un nozīmi.

"Pastāvēs, kas pārvērtīsies." /Rainis/

Raiņa citāts izsaka mūsu uztveri inovācijās un nepieciešamībā attīstīties. Mūsdienu dinamiskā vide ir ideāla, lai rastu arvien jaunas idejas AnRita izstrādājumiem. Strauji  attīstošā digitālā vide mums ir jaunums, kas katru dienu pārsteidz ar interesantiem pārbaudījumiem un izaicinājumiem, no kuriem nebaidamies, bet ar prieku pieņemam.

Vairāk par mums vari uzzināt Delfi.lv sadaļas VIŅA redaktores Zanes Meisteres veidotajā rakstā par mums: Raksts par mums.

Lai izdodas atrast to, ko vēlaties!

-Anrita komanda-